KRÁSA / STYL / KREATIVITA / INOVACE / VÁŠEŇ / LIDÉ /SRDCE... to je z.one concept™Společnost z.one concept založil v roce 1999 Ital Ivano Panzeri s cílem nabídnout profesionálním kadeřníkům kvalitní produkty, které budou splňovat všechny jejich potřeby, ale také inovativní systém, který podpoří kadeřníka v jeho rozvoji a růstu. Ivanova obchodní strategie spočívá v marketingové podpoře kadeřníků, kteří se tímto mohou odlišit od konkurence.

Mladý a dynamický tým jeho společnosti si velmi rychle získal přízeň kadeřníků a to i díky tomu, že svoji práci dělají hlavně srdcem. Tato strategie společnost z.one concept velmi rychle proslavila nejen na domácím italském trhu, ale zanedlouho umožnila distribuovat své produkty po celém světě.

V současné době je sortiment značky z.one concept distribuován do 45 zemí celého světa a stále zdokonaluje jak svoje produkty, tak i komunikaci s kadeřnickými salóny, aby díky nim dostal zákazník nejen dokonalý produkt, ale i celkovou péči uspokojující jeho potřeby.

Stejně tak jako se Ivano Panzeri a jeho společnost a značka z.one concept snaží stále rozvíjet a posunovat své podnikání, snažíme se i my z ZonaIn.cz plně uspokojovat potřeby našich zákazníků, aby oni ve svých kadeřnických salónech mohli zase dokonale obsloužit své zákazníky.

MADE IN ITALY / LOVED EVERYWHERE